O nas

Firma B&P Sp. Jawna powstała z pasji do kuchni Azjatyckiej i uwielbieniu dań typu DIM SUM

Dania typu DIM SUM

Istniejemy od 2015 roku. Wtedy to rozpoczęliśmy produkcję pierwszego produktu – bardzo popularnej przekąski – pampuchów Baozi. Jest to puszyste ciasto drożdżowe skrywające różnego rodzaju nadzienie: mięsne, warzywne a także na słodko. Jest ono gotowane na parze – zazwyczaj w tradycyjnych bambusowych parowarach.

W 2016 do naszej oferty dodaliśmy GuaBao – tzw. Tajwański Hamburger. Jest to bułka drożdżowa o charakterystycznym kształcie, do której wkłada się nadzienie. Tu także występuje tysiące możliwości smakowych.

W 2018 dodaliśmy do oferty Makaron Ramen – makaron o charakterystycznym żółtym kolorze i zwartej strukturze. Jest to podstawa dań typu Ramen.

Baozi – pierożki gotowane na parze

W 2020 rozpoczęliśmy produkcję pierożków HarGow – tradycyjna przekąska wywodząca się z okolic Hong Kongu. To delikatny pierożek owinięty w cienkie ciasto, które pod wpływem pary staje się przezroczyste i ujawnia swój farsz.

Od samego początku naszego istnienia stale się rozwijamy, dodając nowe produkty do naszej oferty. Chętnie podzielimy się z Wami naszą pasją do kuchni Chińskiej.